Гайворонська вузькоколійка анонсувала дату наступного ретро-туру

  Вже 23 березня можна буде помандрувати на справжньому паровозі в черговому ретро-турі від Гайворонської вузькоколійки. Паровозний сезон цьогоріч гучно відкрили 13-14 січня, коли вже вдруге в історії незалежної України у Гайвороні відбувся масштабний фестиваль паровозів.

   Головною родзинкою Зимового паровозного вікенду були 4 “живих” гарячих паровози: широкої — Л-3535 (з Чернівців/Львова), Эр 798-71 (зі Сновська/Києва) та вузької колії — Гр-336 (з Київської дитячої залізниці), 159 №4-95 (колишній пам’ятник у депо Чернівці, а нині — місцевий, гайворонський). Цього разу природа порадувала поціновувачів залізничної ретро-техніки та мандрівників справжньою “зимовою казкою” — земля була вкрита шаром пухкого білого снігу, а парові локомотиви розсікали крізь снігову завісу. Загалом під тягою парових локомотивів було здійснено понад 15 рейсів ретро-поїздів за маршрутами: Гайворон — Бершадь, Гайворон — Хащувате, Гайворон — Джулинка та Гайворон — Передбужжя.

   Завдяки Гайворонській міській раді два неймовірних “паровозні” дні були наповнені яскравими емоціями та магічною різдвяною атмосферою. На пероні вокзалу та у вагонах ретро-поїздів відбувалося театралізоване дійство: розгорнувся справжній український вертеп, було чутно голосні колядки та щедрівки. Крім того, на станціях відбувалися благодійні ярмарки, а у вагонах поїзда діяло міні-кафе: туристів пригощали місцевими смаколиками, гарячим чаєм та глінтвейном. У заході взяли участь понад 500 туристів з різних куточків нашої країни. Загалом за два дні вдалося зібрати близько 35 000 грн на підтримку наших відважних ЗСУ.

   Наступний ретро-тур Гайворонською вузькоколійкою запланований на 23 березня, слідкуйте за анонсами та детальною інформацією у групі.

  Попередня публікаціяНа Вінниччині провели вимірювання радіаційного фону та якості води у водогонах
  Наступна публікаціяТри блоки багатоканальної швидкої зарядки «Bandera Power» від вінничан отримали наші захисники