У Вінниці мистецьке об’єднання “ПЛАЙ” розпочинає важливий проєкт “Platform of Action: розвиток Території SUN”. Це ініціатива, яку підтримує Goethe Institut за програмою EU4Culture, повідомляє Вінницька міська рада.
ГО “ПЛАЙ” та департамент маркетингу міста та туризму домовилися про спільну участь в розробці плану розвитку “Території SUN” ще у 2020 році, але через пандемію і війну робота зупинилася. Наразі завдяки підтримці ЄС діяльність у цьому напрямку продовжиться.
Мета — створити план відродження колишнього дитячого санаторію ім. М. Коцюбинського, який є важливим для міста. Вінничан просять приєднатися та взяти участь в опитуванні, щоб висловити свої ідеї та думки щодо розвитку території. Онлайн-опитування для жителів міста триватиме до 16 лютого: https://forms.gle/hPtwczJYCFiDw76w8
На основі результатів опитування створять цілісну концепцію розвитку міського простору в межах «Території SUN».