Вінницькі спортсмени на етапі Кубка світу з лижних перегонів здобули срібло та бронзу

Вінницькі спортсмени Олександр Казік та Григорій Вовчинський виграли срібло та бронзу на Кубку світу з лижних перегонів, який проходив у Тоблаху, Італія, з 23 по 29 січня.

Про це повідомляють у Національному комітеті спорту інвалідів України.

Григорій Вовчинський з Вінниці виборов срібну нагороду у спринті вільним стилем у класі стоячи. Олександр Казік та його гайд, Сергій Кучерявий, отримали срібло в гонці вільним стилем на 10 км. Крім того, Олександр Казік завоював бронзу в перегоні класичним стилем на дистанції 10 км.

На цьому етапі Кубка світу брали участь спортсмени з 22 країн, де Україну представляли 25 пар лижників та 7 спортсменів-лідерів (гайдів). Загалом українські лижники здобули на змаганнях одну золоту, сім срібних та дев’ять бронзових нагород

Зараз спортсмени готуються до другого етапу Кубка світу з біатлону, який відбудеться в італійському місті Мартелло. Ці змагання стануть підготовкою до участі в Чемпіонаті світу в канадському місті Принц Джордж у березні.

Попередня публікація«Магія піску»: у Вінницькому центрі реабілітації проводять творчі заняття для дітей з інвалідністю
    Наступна публікаціяНа Вінниччині прихожани української церкви Миколая Чудотворця передали військовим дрон