Цими вихідними в місті Вінниця департамент соціальної політики міської ради зі сприянням Всеукраїнського проєкту “Є надія” організував захід для дітей, які належать до сімей полеглих Захисників і Захисниць, а також для дітей з багатодітних родин.
Про це повідомила Вінницька міська рада.
На цьому заході малеча взяла участь в розважально-пізнавальній ігротеці. Діти активно конкурували у вікторинах, квестах та рухливих іграх, отримуючи яскраві враження та подарунки від організаторів.
Департамент соціальної політики активно здійснює комплексну підтримку родинам полеглих Захисників і Захисниць. Один із аспектів цієї роботи – проведення розважально-пізнавальних заходів для дітей, сприяючи їхньому психологічному та емоційному благополуччю.
Близько 25 дітей, які втратили своїх батьків – захисників, а також малеча з багатодітних родин, прийняли участь у цій ігротеці. Вони весело провели час, займаючись різноманітними іграми, брали участь у цікавих вікторинах та літературних квестах, а також слухали захоплюючі повчальні притчі.
Захід отримав позитивний відгук від дітей та їхніх опікунів.
«Під час заходу в залі панувала атмосфера дружби, веселощів і непідробної радості. Разом з партнерами, які підтримали цей розважальний захід, ми вражаємося, що вдалося досягти поставленої мети і принести радість дітям та їхнім родинам», – поділилася директорка департаменту соціальної політики ВМР Валентина Войткова.
У реалізації цього заходу взяв участь волонтерський актив Всеукраїнського проєкту “Є надія”. Проєкт отримує підтримку від асоціацій громадських та благодійних організацій і спрямований на допомогу людям в умовах війни, прагнучи підтримати та підняти настрій тим, хто переживає важкі життєві обставини.