На Вінниччині засудили до двох років тюрми священика УПЦ МП 

  Два роки реального ув’язнення отримав  53-річний священник Дмитро Тіхов, якого обвинувачують у вчиненні злочинів у сфері національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

  За інформацію Na Парижі, вирок оголошено 26 січня.

  Клірик Вінницької єпархії УПЦ МП протоєрей Тіхов обвинувачувався у тому, що впродовж 2022 року, використовуючи персональну сторінку в соціальній мережі «Вконтакте» та «Телеграм», поширював публікації, у яких міститься виправдовування збройної агресії РФ проти України, заперечення тимчасової окупації частини території України, а також здійснюється глорифікація осіб, які здійснюють збройну агресію рф проти України.

  Кримінальне провадження було розпочато 12 січня 2023-го. А у грудні минулого року суд у Вінниці залишив його під вартою. За результатами огляду мобільного пристрою та подальшого проведення лінгвістичної експертизи підтверджено вчинення останнім злочинів, передбачених ч.2 ст. 109, ч.2 ст. 436-2 КК України. 28 грудня за місцем фактичного проживання Д. Тіхова проведено обшук. За його результатами вилучено комп’ютерну техніку та мобільні пристрої, що є знаряддями вчинення злочину.

  Сторона обвинувачення просила для протоєрея 3 роки реального терміну, сторона захисту – 3 роки умовно. Вирок Вінницького міськсуду – 2 роки реального ув’язнення.

  Попередня публікаціяУчні та вчителі ліцею №8 у Вінниці об’єднують зусилля для виготовлення маскувальних сіток на фронт
  Наступна публікаціяУ Вінниці влаштували розважально-пізнавальний захід для дітей сімей полеглих захисників та захисниць