Виставка — прийняття розкриває тему травматичного досвіду через який зараз проходить українське суспільство, зазначають організатори Вінницькій обласний художній музей.
«Розуміння того що кожен з нас не може уникати травматичного досвіду та кожен з нас є травмований, так чи інакше, допомагає вибудувати гармонійну комунікацію з собою та світом.
Важливою частиною в опрацюванні особистої травми є прийняття, адже тільки чесно та відверто приймаючи власну травму та травму іншого можливо пройти через цей досвід.
Проєкт акцентує свою увагу на тілесності, адже тіло є тим з чим є зв’язок у кожного з нас. Тілесні травми є тім що ми одразу помічаємо в іншому, вони є тим що зрозуміло усім людям. Прийняття спрямовано на осмислення та вибудову безпечного простору для комунікації з собою та світом», – йдеться в анонсі заходу.
Де: Вінницькій обласний художній музей
Коли: середа, 31 січня
Початок: о 14:00.