Як працює невеличке виробництво дронів для військових дізнались журналісти Vinnytsia Press Point.
Від самого початку повномасштабного вторгнення волонтери опікувались майже усім від харчів та одягу до тактичного спорядження. Але з часом волонтерська робота почала трансформуватись у різні ніші. Так команда, яка від початку війни допомагала військовим, тепер збирає для них FPV-дрони. Волонтери з різних підрозділів тепер звертаються до них по ці гаджети.
«Дрони я почав збирати тоді коли один з моїх знайомих потрапив в підрозділ аеророзвідки. Він каже, треба от така річ. Я подивився на цінову політику, на ціну деталей і зрозумів, що збирати їх набагато дешевше, вигідніше. І в такому випадку можна допомагати набагато більше ніж просто купувати їх уже готові», – розповідає волонтер.
На виробництві працює п’ять людей, вони не отримують за це жодної винагороди. Приходять паяти, складати та тестувати готові дрони після основної роботи, чи у вихідні.
Як розповідають волонтери, налагодити виробництво не дуже складно, головне мати бажання та вміти паяти.
«Організувати процес відносно не складно, основне питання не в тобі, як в організаторі, а в людях з якими ти спілкуєшся, які тобі допомагають у цьому і хочуть допомагати військовим. Якщо є спільна мета, це легко організовувати», – каже волонтер.
За словами волонтерів, потреба в FPV-дронах дуже велика. Кожен з цих гаджетів, це й очі та збережене життя.
Про те як відбувається збирання дронів дивіться у відео та долучайтесь до збору за посиланням на банку.
Наразі волонтери збирають на авто та 20 дронів для дуже крутих хлопців, які дуже ефективно використають даний інструмент для наближення нашої Перемоги!
Ціль: 500 000 ₴
Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/A3uT9jBCdk
Номер картки банки
5375 4112 1058 8617
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3043-1024x683.jpg)
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3044-1024x575.jpg)
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3041-1024x683.jpg)
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3048-1024x575.jpg)
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/орвл-1024x683.jpg)