Як правильно сушити волосся, щоб воно не жирніло наступного дня

  Волосся залишиться свіжим та не стане жирним наступного дня, якщо правильно використовувати методи сушіння, що допоможуть уникнути надлишку сала та забезпечать привабливий вигляд.

  Як правильно доглядати за волоссям і зберегти блиск на тривалий час, розповіла стилістка Еббі Юнг.

  Якщо у вас дуже швидко жирніє волосся і має іноді недостатньо охайний вигляд майже одразу після миття і висихання, це означає, що ви неправильно його сушите.

  Багато хто з нас вважають, що краще не сушити мокре волосся феном, а чекати, поки воно висохне саме, вважаючи, що такий спосіб сушіння є найменш травматичним для волосся. Однак волосся, яке висихає природним шляхом, утримує більше шкірного сала, що може зробити його швидше жирним. 

  Волосся висушене таким чином, втрачає шкірне сало або жир повільніше, ніж волосся, висушене феном.

  Тому якщо ви просто даєте волоссю висохнути природним чином, ви, з одного боку, не травмуєте його гарячим повітрям, а з іншого, робите його надійним накопичувачем шкірного сала, що своєю чергою призводить до частішого миття.

  Еббі пропонує простий вихід: сушіть волосся природним шляхом, але трошки підсушуйте коріння феном. Це може допомогти уникнути надлишку сала і зберегти свіжий вигляд волосся. Таким чином, ви можете уникнути травмування волосся гарячим повітрям фена і одночасно утримувати його чистим.” 

  Попередня публікаціяЯк у Вінниці можна провести дозвілля 26-28 січня
  Наступна публікаціяНа Вінниччині волонтери організували виробництво FPV-дронів