У Вінниці сьогодні зберігається стабільна ситуація, шляховики продовжують обробляти дороги протиожеледними матеріалами, прибирають тротуари та прибудинкові території. Також у центрі уваги комунальних служб виконання заходів, що покликані забезпечити якість та безперебійність надання послуг.
Про це повідомляє Вінницька міська рада.
Сьогодні бригади КП «Вінницяоблводоканал» лагодять водогони за наступними адресами:
- вул. Стрілецька, 48А;
- вул.С. Зулінського, 36;
- вул. Гонти, 37;
- вул. Р. Скалецького, 31;
- вул. Ботанічна, 17;
- вул. Архітектора Артинова, 36.
Водопостачання відновлять одразу по завершенню робіт.
А у «Вінницьких міських електромережах» попереджають про тимчасові відключення світла на вулицях Мечникова, Хмельницьке шосе, 114-126, просп. Юності, просп. Космонавтів, В. Порика, 16-46, Академіка Янгеля, Батозька, 4-12, Князів Коріатовичів, 185. Причина – планові роботи на мережах.