«Winter Games – 2023»: трьох вінничанок нагородили гран-прі на Міжнародному дистанційному Європейському різдвяному чемпіонаті мистецтв 

  Троє вихованок Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька» здобули гран-прі на ІІ Міжнародному дистанційному Європейському різдвяному чемпіонаті мистецтв «Winter Games – 2023».

  Про це повідомляє Вінницька міська рада.

  Конкурсні проєкти дівчат охоплювали музичне мистецтво минулого та сучасності. Головні нагороди отримали Аліна Заселян, Злата Сидюк та Софія Ящишина.

  «Аліна вразила своїм високим рівнем знань творчості сучасних митців та володіє цікавою інформацією, адже мріє подорожувати різними країнами світу та відвідати музеї відомих композиторів», – говорить викладачка та завідувачка відділу теоретичних дисциплін музичного відділення Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька» Діана Василишина.

  Водночас, за її словами, інша учениця, Злата, в захваті від творчості Едварда Гріга. Саме враження від біографії та творчості цього композитора надихнули її на створення проєкту. Вона продемонструвала високий рівень аналізу творчості митця та висловила власну думку про нього та його діяльність. В майбутньому Злата мріє відкрити музичну студію та навчати дітей різного віку.

  Також викладачка Анна Новосадова розповіла, що Софія володіє гарними знаннями щодо композиторських течій ХХІ століття:

  «Софія – талановита дівчина, й демонструє високий рівень аналізу музичних композицій. Окрім цього, вона захоплюється сучасною музикою. Завжди має власну думку з приводу різних аспектів музичного мистецтва та не боїться її висловлювати. До речі, даний конкурс також став дебютом для дівчинки. Софія мріє виступати сольно на різних сценах світу. А також хоче зібрати власний музичний гурт», – зазначила викладачка.

  Попередня публікаціяРосійські війська захопили село Крохмальне у Харківській області
  Наступна публікаціяУ Вінниці відбудеться екскурсійний проєкт «Драми кохання»