Сьогодні, 21 січня вінничани відчують потужну енергію українського року на концерті «Братів Гадюкіних»

  У неділю, 21 січня, о 19.00 у театрі ім. Садовського легендарні рокери дадуть шаленого драйву і зіграють самі бестові хіти та пісні з альбому «Йде нині война».

  «Всьо чотко», «Хлопці з Бандерштату», «Файне місто Тернопіль», «Звьоздочка моя», «Було не любити», «Роксоляно», «Дівчина з Коломиї», «Я вернувся домів», «Карпати програли в футбол» — музиканти заспівають всі культові хіти, а також потішать вінничан і гостей міста потужними прем’єрами.

  «Агов, еврібаді! Всім бути, бо твоє життя — рок-н-рол. Тим більше, з Гадами. На концерті прослідкуєм за поведінкою кожного і вдаримо роком по оркам!»— запрошують всіх «Брати Гадюкіни».

  «Брати Гадюкіни» — легенди українського рок-н-ролу. І зайвий раз представлення не потребують.

  Безстрашні музичні партизани уже 36 років наставляють українських рокерів на шлях істинний.

  Історія гурту «Братів Гадюкіних» розпочалася у 1988 року у Львові. «Гади» випустили 4 студійні альбоми, 4 концертні альбоми, 2 збірки хітів і мали величезну кількість концертів та участь у фестивалях по всьому світу.

  Був період, коли гурт припинив концертну діяльність. Та потім знову возз’єднався.

  «Якби все було добре в Україні, ми би вже, мабуть, і не грали. Коли помер Сергій Кузьмінський, ми не думали грати, — під час відродження гурту розповідав бас-гітарист Ігор Мельничук. — Дали концерт його пам’яті і розійшлися кожен по своїх нішах: Міша грав блюз у Львові, ми з Пашею писали музику до фільмів. Але 2013 року, коли до революції був рік, ми вирішили зібратись, почали писати нові пісні. Ми, як маркери, вилазимо і говоримо: не все є добре»

  Із найперших днів повномасштабного вторгнення «Брати Гадюкіни» активно долучились до допомоги воїнам і під час концерту у Вінниці також збиратимуть кошти на допомогу ЗСУ.

  «Зараз майже всі концертні майданчики перетворилися на волонтерські події, і ми з перших днів долучилися та постійно долучаємося до допомоги нашим Левам! Нам деякі люди пишуть в коментах: «Ви співаєте пісенькИ…, а в той час є Бахмут…» Так! Ми намагаємось робити свою справу якомога чесно, добре і Сьогодні. Так, ми і наші колеги перетворили своє існування в волонтерський рух. І, знаєте, коли ми приїжджаємо до наших Левів—Військових, коли бачимо Їх очі після концерту, коли спілкуємось і обіймаємось на прощання — для нас це велика нагорода. Нагорода потрібності один в однім! Вони нам дають дозвіл на «пісеньки». Так шо, будемо їздити, співати і тощо, поки живі будемо, — говорять «Брати Гадюкіни». — І ви з нами співайте, бо перемагати тре з настроєм. Страшенно раді, що наші пісні надихають і допомагають пи…ти ворога! Дякуєм воїнам за кожний ранок, день і вечір! Наш караван іде»

  Приходьте відчути силу та потужну енергію українського року у неділю, 21 січня, о 19.00 у театрі ім. Садовського на концерті «Братів Гадюкіних» у Вінниці.

  «Беріть з собою друзів і гарний настрій, та приходьте! — чекають вінничан музиканти. — «Розвантажимо» вас від тяжких думок і «навантажимо» переможним рок-н-ролом! До зустрічі!», — Ваші Гади.

  Квитки на концерт купуйте на сайті afisha.vn.ua та у всіх касах міста.

  Попередня публікаціяУ Вінниці відбудеться екскурсійний проєкт «Драми кохання»
  Наступна публікаціяГоловні антитренди 2024 року: шість речей, що зіпсують навіть найбільш стильний образ