Вінницькі гвардійці організували “Урок мужності” для пластунів місцевого куреня. Інструктори Національної гвардії України поділилися з пластунами інформацією про особливості сучасних бойових дій. Під час зустрічі гвардійці обговорювали з пластунами героїзм українських воїнів на передовій і демонстрували практичні навички бойового мистецтва.
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/419314983_783554710468085_1122521892311101591_n.jpg)
За інформацією Західного територіального управління Національної гвардії України, представники громадської організації “Жива історія” також долучилися до зустрічі з пластунами. Старші пластуни наголосили на важливості цифрової безпеки, а “Жива історія” розповіла про різноманітність та особливості військового одягу українських воїнів у контексті історичних традицій української армії.
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/419324148_783554713801418_4342351302377893484_n.jpg)
Військовослужбовці Нацгвардії детально продемонстрували пластунам навички надання першої медичної допомоги в екстремальних ситуаціях і під час бойових дій. Гвардійці також показали пластунам оснащення військовослужбовців Національної гвардії та вивчили їх техніку накладання турнікета.
Крім того, був розкритий алгоритм “MARCH” – базовий алгоритм надання медичної допомоги у бойових умовах.
Організаторка заходу, Анна Бояновська, висловила подяку всім інструкторам за надані теоретичні та практичні навички, які є дуже актуальними в сучасних умовах. Вона також висловила гордість за активне громадянство учасників, які допомагають у розвитку країни.
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/420062427_783554707134752_7993277460454213429_n.jpg)