Дослідження, послуги та індивідуальний підхід, саме так працює та допомагає своїм відвідувачам філія Veteran HUB у Вінниці. Трохи більше про роботу простору журналістам Vinnytsia Press Point розповіла його керівниця Анастасія Бунич.
Як працює Veteran HAB у Вінниці, на якій аудиторії зосереджена його робота?
Veteran HAB у Вінниці, як і взагалі вся мережа Veteran HAB працює для ветеранів, для їх родин, для їх близьких, коханих, для рідних тих хто зараз знаходиться у війську. А також, для рідних і близьких всіх хто знаходиться в полоні, хто загинув, хто зник безвісти. Тобто для всієї тої цільової аудиторії, яка безпосередньо бере участь у війні.
Які послуги надають у Veteran HAB для цільової аудиторії?
Основна наша діяльність у Вінниці, це надання послуг психологічної підтримки, це юридичне консультування, первинне юридичне консультування.
І так само у нас працюють менеджери підтримки, які надають соціальний супровід. Він може включати консультації з пошуку роботи, пошуку освітніх програм і закриття точкове тих потреб, які виникають у людей, так само, консультаційного характеру.
За словами пані Анастасії, простір завжди наповнений якимись цікавими подіями:
- майстеркласи для дорослих і для дітей,
- малювання, як курс, так і одноразові події,
- лекції від психолога,
- настільні ігри,
- літературні ігри,
- клуби англійської мови,
- презентації та багато іншого.
Чудові плани і ще більше цікавинок та допомоги для своєї аудиторії планують у Veteran HAB у 2024 році. Втім більше дивіться у відео: