Жінок, які проживають у Вінницькій області, запрошують до навчання у Школі з ефективного працевлаштування, яка відбудуться протягом лютого-березня 2024 р. у Трускавці.
Про це повідомили в ГО «Вісь».
«Якщо ви бачите для себе найману працю як основний тип зайнятості, при цьому маєте труднощі з працевлаштуванням або бажаєте/не наважуєтесь змінити місце роботи та потребуєте інформаційної та психологічної підтримки, запрошуємо вас взяти участь у 5 денній Школі з ефективного працевлаштування, що відбудеться протягом лютого-березня 2024 року у м. Трускавець.
За необхідності ви зможете взяти з собою дитину 8-16 років (лише на школу 24-28 березня)», – йдеться в повідомленні.
Дати та формати проведення шкіл:
- – 23-27 лютого (запрошуємо до участі без дітей);
- – 24-28 березня (запрошуємо тих жінок, хто має необхідність взяти дитину).
Після проходження навчання у Школі з ефективного працевлаштування ви зможете також отримати:
- – до 2-х годин індивідуальної професійної підтримки
- – до 3-х годин індивідуальної психологічної підтримки
Важливо! Навчання у Школі для учасниць – безкоштовне.
Витрати, пов’язані з проживанням у комфортабельному СПА-готелі, харчуванням, проїздом та навчанням учасниць покриваються коштом проекту Громадська організація ВІСЬ м.Вінниця “Посилення економічної спроможності жінок Вінниччини, які постраждали від війни” за фінансової підтримки Фонд Східна Європа.
Вартість квитків на проїзд дитини – коштом учасниць.
Щоб подати заявку на участь у Школі з ефективного працевлаштування, заповніть та надішліть реєстраційну форму за посиланням: