Вінницьких митців запрошують на “Резиденцію з візуального мистецтва” у рамках #Boost_4_Culture, повідомляють в мистецькому об’єднанні «Плай».
«Ми прагнемо об’єднати різних людей та професійні сфери: художників візуального мистецтва, художників перформативного мистецтва, музикантів, письменників аби налагодити сталі професійні зв’язки та організувати безпечний простір, де у спільному колі ви зможете інтенсивно зануритися в контексти та підходи сучасних мистецьких практик, знайти спільне та підсилити один одного», – йдеться в повідомленні.
Тема резиденції: робота з локальним контекстом та його унікальністю.
Кураторка – Ольга Поляк
Що буде:
- кураторська підтримка від запрошеної експертки
- забезпечення витратними матеріалами для роботи під час резиденції
- комфортний робочий простір для творчої реалізації
- відшкодування логістичних витрат для учасників з регіону (з Вінницької області)
Очікування від учасників:
Готовність до інтенсивної роботи над новим мистецьким твором або роботою work in progress (робота може бути завершена по завершенню резиденції). Відкритість до взаємодії з іншими учасниками резиденції, зацікавленість у дослідженні та розширені сучасних мистецьких практик.
«Заохочуємо учасників резиденції зосередитися на рефлексії, або будь-якій іншій практиці, яка допоможе вам налагодити зв’язок та заглибитися в процес спільної роботи. Прагнення до створення нових творчих тандемів вітається!», – повідомляють організатори.
Критерії відбору:
- портфоліо (або PDF файл/посилання на сайт/презентації – шукаємо митців із роботами в локальному середовищі, ті, хто працюють у Вінниці та/або в області)
- мотиваційний лист
- готовність до спільної роботи
- інновативність та вплив поточної роботи на мистецьку спільноту Вінниччини
- готовність на повну залученість у 4 інтенсивні дні роботи резиденції
Дедлайн і деталі подачі:
Кількість резидентів: 15 учасників: 8 номіновані організаторами, ще 7 будуть відібрані за результатами цього опен-колу.
Локалізація: основна діяльність учасників зосереджена у Вінниці та області
Дати: 25 січня – 28 січня 2024 року
Тривалість резиденції: 4 дні
Дедлайн подачі: до 31 грудня
Як податися на програму?
Заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/o17da4gqLTeMgnaD9
Проект #Boost_4_Culture створено NGO PLAI за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що фінансується USAID