Українські безпілотники уразили багато з намічених цілей у росії

Безпілотники
Україна надала відповідь на російські атаки

Запущені минулої доби українські дрони уразили багато з намічених цілей у Росії. Про це свідчить різниця між запущеними і збитими безпілотниками.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Зазначається, що українські сили провели велику серію ударів по цілях в Росії в ніч з 29 на 30 грудня і 30 грудня, запустивши понад 70 безпілотників по російській військовій інфраструктурі та оборонно-промислових об’єктах поблизу Москви, Бєлгорода, Тули, Твері та Брянська.

Українські джерела охарактеризували ці удари як відповідь на російську атаку 29 грудня, яка стала найбільшою серією безпілотних і ракетних ударів по Україні з початку повномасштабного вторгнення.

Міністерство оборони Росії заявило, що російські сили перехопили 32 українських безпілотники в Брянській, Орловській, Курській і Московській областях в ніч з 29 на 30 грудня.

Аналітики зазначають, що розбіжність між російськими та українськими цифрами свідчить про те, що українські сили уразили багато з намічених цілей.

За повідомленням, українські сили завдали удару по заводу “Кремінь Ел” у Брянську, який є другим за величиною виробником мікроелектроніки в Росії, 90 відсотків продукції якого, як повідомляється, є компонентами російської військової техніки і систем.

Міністерство оборони Росії заявило, що російські засоби ППО збили 12 українських ракет РСЗВ у Бєлгородській області 29 грудня і ще кілька українських ракет РСЗВ під Бєлгородом протягом дня 30 грудня.

Українські джерела в силових структурах повідомили ЗМІ, що українські удари 30 грудня були спрямовані на російські військові об’єкти під Бєлгородом.

Впродовж доби Сили оборони знищили 960 російських військових. Загальні втрати особового складу ворога складають 359230 осіб.

 

Попередня публікаціяЯк Вінниччина і вінничани допомагали ЗСУ та Силам Оборони у 2023 році
Наступна публікаціяТри неймовірно смачні страви  з курки і картоплі в духовці