Home Новини VinSmart запускає безкоштовні гуртки для дітей у Вінницьких Хуторах

VinSmart запускає безкоштовні гуртки для дітей у Вінницьких Хуторах

0
VinSmart запускає безкоштовні гуртки для дітей  у Вінницьких Хуторах
Дошколярик» та «Творча майстерня

У Вінницьких Хуторах розпочав роботу новий ініціативний проєкт від VinSmart – безкоштовні гуртки “Дошколярик” та “Творча майстерня”, які знаходяться під егідою КЗ “Центр підліткових клубів за місцем проживання”. Цей проєкт став можливістю для дітей поруч з домом активно готуватися до шкільного навчання та розвивати свої творчі здібності.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Владислав Кривешко, староста Вінницько-Хутірського округу, відзначив, що відкриття цих гуртків було очікуваною подією для мешканців Вінницьких Хуторів, де понад 19% населення – діти. Це ініціатива відповідає високій потребі в позашкільній освіті в цьому регіоні.

За словами Кривешка, раніше багато батьків змушені були везти своїх дітей на заняття в місто, але тепер малюки можуть займатися безпосередньо на території свого населеного пункту. Вже на перших етапах прийому заявок вдалося створити групи для різних напрямків, включаючи “Дошколярик”, “Творча майстерня” та “Англійська мова”.

Планується запуск гуртка з англійської мови найближчим часом. Всього в новому центрі VinSmart планується навчатися більше сотні дітей, і це доповнює існуючі два центри VinSmart в Вінницько-Хутірському окрузі.

Директор КЗ “Центр підліткових клубів за місцем проживання” Дмитро Мира підкреслив, що мережа підліткових клубів VinSmart продовжує активно розширюватися. Відмічено, що раніше VinSmart працював лише у Писарівці, і тепер ця мережа також охопила Вінницькі Хутори. Загалом в роботі нового центру вже є 14 центрів по всій Вінницькій міській територіальній громаді. Відкриття нових напрямів на території старостинських округів сприяє розвитку молодіжного покоління в умовах сучасної нестабільності.

Начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак додала, що розвиток центрів VinSmart біля Вінниці є важливим для місцевого населення, і ці гуртки працюють на безкоштовній основі. Її слова підтверджують, що це є чудовим засобом дозвілля та розвитку для дітей, і педагоги центрів гарантують надійну та вдячну підтримку у вивченні нового та вдосконаленні навичок.

Запис на участь у гуртках “Дошколярик” та “Творча майстерня” триває, і довідкову інформацію можна отримати на сторінках VinSmart у соцмережах або за телефоном: 50-82-13.