Home Новини Вінницька “ПІЧ” представляє перший підказник з організації мистецьких резиденцій

Вінницька “ПІЧ” представляє перший підказник з організації мистецьких резиденцій

0
Вінницька “ПІЧ” представляє перший підказник з організації мистецьких резиденцій
Заправка

У вінницькому креативному просторі “ПІЧ” цієї п’ятниці, 17 листопада, відбудеться презентація першого україномовного гіду з організації мистецьких резиденцій від проекту “Заправка”.

Про це повідомили у «Печі».

Розробка цього гіду розпочалася у 2021 році і базується на аналізі досвіду провідних артрезиденцій України. Команда “Заправки” провела інтерв’ю з організаторами цих резиденцій для створення цього гіду.

Підказник містить інформацію, яка допоможе у підготовці та проведенні мистецьких резиденцій. Починаючи з загальних питань про призначення та роль мистецьких резиденцій, він переходить до конкретних аспектів організації резиденційних програм.

Презентацію гіду проведуть учасниці проекту “Заправка” – Юлія Аленіна (офлайн) та Наталія Кериницька (онлайн), за підтримки ГО “Плай”. Одна з рецензенток гіду, кураторка Анастасія Хлєстова, відзначила його універсальність, вказавши, що він може бути корисним не лише організаторам резиденцій, але й тим, хто цікавиться організацією культурних подій, таких як фестивалі та виставки.

Важливо відзначити, що підказник отримав підтримку від Українського культурного фонду, Програми Європейського союзу House of Europe та Українського інституту. Подія розпочнеться о 18:30 за адресою: вулиця Сковороди, 25. Вхід вільний.