Home Новини Які 8 звичок продовжують життя – поради експертів

Які 8 звичок продовжують життя – поради експертів

0
Які 8 звичок продовжують життя – поради експертів
збільшити тривалість життя

Фахівці виявили 8 ключових звичок, які, за їхнім твердженням, можуть сповільнити біологічне старіння і збільшити тривалість життя на цілих 6 років.  За даними Американської кардіологічної асоціації (AHA), ті, хто дотримується цих рекомендацій, біологічно молодші за свій фактичний вік.

Про це повідомляє Fox News.

Нове дослідження підкреслило, що поліпшення стану здоров’я серця відіграє ключову роль у процесі сповільнення старіння, що, своєю чергою, знижує ризик серцево-судинних захворювань та інших проблем зі здоров’ям.

Дослідження, в якому брали участь 6500 осіб у віці 47 років, показало, що середній біологічний вік у людей зі здоровим серцем становив 36 років порівняно з фактичним віком у 41 рік. У той час як у людей з проблемами в серцево-судинній системі фактичний вік був 53 роки, а біологічний – 57 років.

Ось ключові фактори, які допомагають сповільнити біологічне старіння і продовжити життя:

* Дотримання здорового режиму сну: Регулярний і якісний сон сприяє оновленню клітин і зміцненню імунітету.

* Відмова від куріння: Нікотин та інші шкідливі речовини в тютюні прискорюють процес старіння і збільшують ризик серцево-судинних захворювань.

* Підтримання здорового рівня глюкози в крові: Контроль рівня цукру в крові допомагає запобігти розвитку діабету та пов’язаних із ним ускладнень.

* Підтримання здорового рівня холестерину: Високий холестерин може призвести до утворення бляшок в артеріях, збільшуючи ризик серцевих захворювань.

* Підтримання здорового кров’яного тиску: Контроль тиску важливий для запобігання серцево-судинним ускладненням.

Ці рекомендації разом формують комплексний підхід до підтримання здоров’я серця і поліпшення загального добробуту, що, за словами дослідників, може зробити нас молодшими на шість років.