Home Новини У Вінниці презентували настільну гру «Таємнича Вінниця»

У Вінниці презентували настільну гру «Таємнича Вінниця»

0
У Вінниці презентували настільну гру «Таємнича Вінниця»

Вчора, 9 листопада, у туристичному хабі Visit Vinnytsia була представлена настільна гра “Таємнича Вінниця”. Це іграшка з картками українською та англійською, що містить цікаві історичні факти про Місто Ідей та Вінницьку область.

Про це повідомляють на туристичному сайті міста.

Ідея створення гри “Таємниця Вінниці” належить студентці Фахового коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту та представниці Вінницької молодіжної ради Вікторії Хлібович. Дівчина поділилася, що її мета — привернути увагу до міста та області.

“Під час читання однієї книги мене вразило, як герої створили гру про своє місто. І з’явилася ідея створити свою настільну гру про Вінницю. Вважаю, що важливо мати базові знання про події в нашому місті, кому ми зобов’язані за ці події. Чому це важливо? Бо без минулого не може бути майбутнього”, — пояснила Вікторія Хлібович.

Гра “Таємниця Вінниці” складається із 40 двосторонніх карток та двох збірок з правилами та відповідями, які поміщуються в невелику дерев’яну коробку. Вона розрахована на 2-4 гравців і займає 10-15 хвилин. Усі картки поділені на чотири категорії: “відомі люди”, “визначні місця”, “історія міста”, “Вінниччина”. Гру можна грати двома способами: шляхом складання хронологічної послідовності подій за датами або у форматі вікторини.

“Ця гра призначена показати місто у найкращому світлі та розповісти цікаві факти про Вінницю для її мешканців, туристів та гостей. Ми сподіваємося, що гра сподобається своїм виглядом та наповненням”, — додала директорка Офісу туризму Вінниці Тетяна Маєвська.

Карткову настільну гру “Таємниця Вінниці” можна придбати на платформі ексклюзивних подарунків з вінницькою душею BYVI в Instagram.