Home Відео «Гор» айтішник в минулому зараз навчає бійців тактичної справи

«Гор» айтішник в минулому зараз навчає бійців тактичної справи

0
«Гор» айтішник в минулому зараз навчає бійців тактичної справи

Гор – фахівець у сфері комп’ютерної техніки у мирному житті, а зараз — інструктор у батальйоні. Він, як і тисячі інших українців, взяв участь у захисті Батьківщини після початку агресії з боку Російської Федерації.

Відео розповіддю про його бойову та інструкторську роботу поділився генерал Сергій Наєв, Командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України.

Після проходження бойових дій на сході країни, Гор активно ділиться накопиченим досвідом зі своїми збройними товаришами. Зараз він відповідає за підготовку особового складу свого батальйону під час ротації в Північній операційній зоні.

«Ми заходили на позиції, там ти дієш просто від ситуації. Там немає такого, як книжка пише, там ти приймаєш рішення залежно від обставин і працюєш.

Зовсім змінюється тактика війни. Раніше тактикою війни були стрілецькі бої. Зараз тактика війни це йде артилерія. Артилерія перестрілюється, а люди шукають, як сховатися, де сховатись. Так само позиції робляться з розрахунку, щоб туди не прилетіло, а якщо і прилетіло, то завдало людям набагато менше шкоди», – каже Гор.

За його словами в роботі інструктора важливо знаходити комунікацію з кожною людиною, шукати підхід і виявляти здібності. Залежно від цього надавати базу, основи. Вже на позиціях маючи базу людина приймає самостійні рішення.

«Головний акцент у навчаннях — тактична та медична підготовка окремих підрозділів. Навіть під час виконання завдань на сході, він разом зі своїми колегами знаходив час для тренувань. Відточені навички, які військовослужбовці отримали у складі відділень та взводів, становлять основу для виживання в сучасному бою. Разом ми переможемо!», — каже Сергій Наєв.

Більше дивіться у відео.