Home Новини Військовий водій з Вінниччини про свою службу: «Колеса на ходу прострілювали, на осколки наїжджали – було все…»

Військовий водій з Вінниччини про свою службу: «Колеса на ходу прострілювали, на осколки наїжджали – було все…»

0
Військовий водій з Вінниччини про свою службу: «Колеса на ходу прострілювали, на осколки наїжджали – було все…»

Володимир – солдат з Вінницької області. На службі – з 9 березня 2022 року. До війни працював водієм на фурах, зокрема й за кордоном. Останнім часом – у Польщі, звідки й повернувся, як тільки розпочалося повномасштабне вторгнення росії. Переживав за дружину, двох доньок та онуків.

Про це розповіли в пресслужбі командування Об’єднаних сил ЗСУ.

«Заради них ми мусимо стояти й захищати нашу країну. Щоб їм було мирне небо над головою, щоб вони спали спокійно, щоб могли ходити до школи, навчатися в комфорті та теплі, щоб спокійно гралися на майданчиках, а не ховалися по сирих підвалах.

Вони, на жаль, уже знають, що таке тривоги й сирени. Прилітає ж по всій Україні… Над нашою хатою теж летіло в бік Хмельницького, на Вінниччину…»

Водії на війні потрібні. Володимир радіє, що отримав нову машину, передану країною-партнером: комфортна, мобільна. Як спеціаліст відзначає: добре, що вона повнопривідна, бо це має велике значення коли особовим складом переїжджають на нове місце дислокації й виконують завдання. Зазначає, що «іноземні машини дуже зручні в керуванні й обслуговуванні, надійніші й витриваліші».  

Військовий дуже цінує підтримку, яку отримує від друзів із закордону: і фінансову, і запчастинами. Каже, що надсилають навіть такі деталі, яких в Україні не можна знайти.

Задумливо й спокійно розповідає про свою службу в Сєвєродонецьку, Рубіжному, Водяному, Опитному, Горлівці та Авдіївці – по три місяці на бойових діях. Було небезпечно – мусили підтримувати одне одного.

«Коли падає за кілька метрів  від тебе… Важливо відчувати плече побратима, навіть не обов’язково земляка. Колеса на ходу прострілювали, на осколки наїжджали – було все… Колеса міняли дуже швидко, як на автоперегонах. Самі потім дивувалися, як нам так вдавалося. А, коли не було чим замінити, мусили їхати на самих дисках, попри небезпеку. Вибору не було… На жаль, на війні не все можна прорахувати: різні ситуації трапляються. Кожен випадок – нестандартний. Їхати швидше, повільніше чи взагалі стати? Але ж у нерухому ціль одразу може прилетіти… Тож потрібно рухатися тільки вперед. Уперед до перемоги!», – каже Володимир.