До Дня інженерних військ і Дня ракетних військ і артилерії оприлюднив привітання Командувач обʼєднаних сил генерал-лейтенанта Сергій Наєв

Командувач обʼєднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав з Днем інженерних військ та Днем ракетних військ і артилерії.

Відео з привітанням Сергій Наєв опублікував на своїй фейсбук сторінці..

Командувач обʼєднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв
Командувач обʼєднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв

«Шановні воїни, побратими!

Щиро вітаю вас із професійними святами – Днем інженерних військ і Днем ракетних військ і артилерії!

На сучасному етапі збройного протистояння ефективне ведення бойових дій як у наступі, так і в обороні, неможливе без вашої могутньої підтримки.

Завдяки високому рівню підготовки й майстерності ваша потужність зростає з кожним упевненим кроком уперед. Отримавши у війні з російськими окупантами величезний бойовий досвід та опанувавши новітні зразки озброєння та техніки, ви стали без перебільшення одними з найкращих у світі.

Вміннями, наполегливістю та вмотивованістю воїнів-артилерістів сьогодні захоплюється весь світ. Влучний артилерійський вогонь та ефективні ракетні удари безповоротно знищують бойовий потенціал ворожих угруповань, щоденно наближаючи нашу перемогу.

Військові інженери зазвичай першими прокладають безпечні проходи в мінних полях для просування піхоти й техніки, знешкоджують вибухові пристрої, будують переправи та фортифікаційні споруди.

Українці глибоко вдячні вам за сумлінне виконання військового обов’язку, мужність, відвагу та рішучий опір окупантам.

Нехай у добробуті та достатку живуть ваші родини. А веселий сміх та безхмарне майбутнє наших дітей буде найкращим подарунком до Дня перемоги!

Слава Україні!

Разом переможемо!», – йдеться в привітанні.

Попередня публікаціяВінничан запрошують на лекцію Романа Дима «Операційний менеджмент та управління»
Наступна публікаціяУ Вінниці представили нового керівника Гайсинського райуправління поліції