Командувач Обʼєднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв відзначив бійців ППО

Робота командирів у Північній  операційній зоні постійно спрямована на підвищенні ефективності мобільних вогневих груп. Ця діяльність полягає у збільшенні кількості вогневих груп, а також покращені майстерності та професіоналізму українських воїнів.

Під час відповідних тренувань військовослужбовці  наполегливо відточують свої вміння та навички для того, щоб під час визначення ворожих цілей у повітрі їхні дії були злагоджені й результативні.

Про це повідомив командувач Обʼєднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, відзначаючи  військовослужбовців, які працюють у складі мобільних вогневих груп протиповітряної оборони на Сумському напрямку та виконують завдання з прикриття обʼєктів критичної інфраструктури, а також захисту цивільного населення.

«Ці українські захисники збили чотири ударних безпілотних літальних апаратів типу «Shahed»», – повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач зауважив, що мобільні вогневі групи озброєні великокаліберними кулеметами.

«До того ж кожна група має прожектори для виконання завдань вночі, лазерні цілевказівники та планшети на яких передається інформація про напрямок руху безпілотників», – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Крім цього, командувач наголосив, що найближчим часом мобільні вогневі групи отримають переносні зенітно-ракетні комплекси іноземного виробництва.

Варто зазначити, що система ППО у Північній операційній зоні має декілька ешелонів. Окрім мобільних вогневих груп тут залучені підрозділи Повітряних сил ЗС України з більш потужною зброєю з протиповітряного прикриття.

Попередня публікаціяГороскоп за знаками Зодіаку на сьогодні, 27 листопада
Наступна публікаціяЩо зірки нам пророкують: гороскоп на 27 листопада – 3 грудня 2023 року