МХП подало Вимогу про спростування недостовірної інформації до власника осетрової акваферми Олександра Корха та веб-ресурсу https://vitatv.com.ua. Вимога подана у зв’язку з поширенням 17.10.2023 на вебсайті та на сторінках інших медіасюжету: “Що спричинило загибель червонокнижної риби на Ладижинському водосховищі?”, який містить безпідставні твердження та завдає шкоди репутації підприємства.

Пан Корх цілеспрямовано поширює недостовірну інформацію про ТОВ “Вінницька птахофабрика” (підприємство входить до групи компаній ПрАТ «МХП»). В сюжеті пан Корх безпідставно звинувачує підприємство, не оперує жодними доказами (наприклад, висновком експертизи, судовим рішенням тощо), які б підтверджували його твердження.

Наголошуємо, що ТОВ “Вінницька птахофабрика”, як і всі підприємства МХП, неухильно дотримується вимог українського законодавства та стандартів екологічної безпеки. Відтак, усі висунуті звинувачення є безпідставним наклепом та інформацією, що не відповідає дійсності.

З огляду на все вищевказане, компанія висунула офіційну Вимогу видалити наклепницькі матеріали та спростувати недостовірну інформацію відповідно до норм чинного законодавства. У разі відмови компанія змушена буде захищати репутацію компанії відповідно до закону, в тому числі шляхом звернення до суду.

Сподіваємося на розуміння та співпрацю з боку ЗМІ у недопущенні поширення неправдивих заяв та закликаємо дотримуватися професійних стандартів, перевіряючи факти перед публікацією матеріалів. З нашого боку гарантуємо оперативне реагування та надання достовірної інформації за запитами журналістів.

Пресслужба ПРАТ МХП

 

Попередня публікаціяУ Вінниці організовують показ екологічних фільмів у центрі “Квадрат”
Наступна публікаціяСтартував конкурс для студентів аграрних навчальних закладів Вінниччини

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.