У понеділок, 16 жовтня, незважаючи на нічну повітряну тривогу, ситуація у Вінниці залишається стабільною. Громадський транспорт вийшов на маршрути у повному складі, а комунальні служби проводять планові та аварійні роботи на водогонах і електромережах міста, забезпечуючи комфорт місцевого населення.
Про це повідомляє Вінницька міська рада.
КП “Вінницяоблводоканал” повідомляє, що з 10:00 16 жовтня до 9:00 17 жовтня, буде призупинено водопостачання за такими адресами:
- вул. 600-річчя, 25;
- вул. К. Василенка, 12-16, 11-21;
- вул. Л. Чайкіної;
- вул. Л. Ратушної, 90-124, 138-156, 83-121;
- пров. Середній;
- вул. Академіка Заболотного;
- мікрорайон Сабарів;
- с. Агрономічне;
- 7 км. Гніванського шосе;
- мікрорайони Академічний, Поділля.
Також, пониження тиску води спостерігатиметься в районі вул. Князів Коріатовичів. Причина – ліквідація наслідків пошкодження на мережі.
Крім того, бригади водоканалу проводитимуть планові роботи на вулицях С. Зулінського, 39А, Стрілецька, 68, а також на перехресті вул. Б. Ступки – Громова. Водопостачання відновлять найближчим часом.
У КП “Вінницяміськтеплоенерго” повідомляють, що під час ремонту мережі тимчасово буде припинено подачу гарячої води на вул. Стельмаха, 23-25.
А в “Вінницьких міських електромережах” зазначають, що через ремонт на трансформаторній підстанції, можливі тимчасові відключення світла на вулицях Героїв Нацгвардії, 56-98, Короленка, 14-28, Верхарна, 34, пр. Коцюбинського, 13, Пирогова, 59-73, 91-103, 274-290, Корольова, 2-60, Подільська, пров. Л. Каденюка.