Home Новини Вінничан та гостей міста запрошують на новий жовтневий тур «Шляхами пращурів»

Вінничан та гостей міста запрошують на новий жовтневий тур «Шляхами пращурів»

0
Вінничан та гостей міста запрошують на новий жовтневий тур «Шляхами пращурів»
«Шляхами пращурів»

Офіс туризму Вінниці та гідеса Oksana Rozdorozhniuk підготували захоплюючу мандрівку «Шляхами пращурів» для усіх любителів екскурсій. Маршрут пропонує неймовірні види Поділля та можливість поглибити знання про історію регіону, події різних епох та життя відомих історичних постатей.

Про це повідомляє Visit Vinnytsia

Перша зупинка маршруту – одне з “Семи чудес Вінниччини”: Немирівське городище. Давньогрецький історик Геродот називав мешканців цих земель скіфами-орачами, які проживали тут ще у ІХ-V ст. до нашої ери. Але археологічні дослідження виявили тут також і залишки поселень часів трипільської культури, яка залишила по собі безліч загадок.

Частину відповідей на них мандрівники отримають під час відвідин музею у селі Легедзине, де відтворено поселення трипільців у натуральну величину 🛖. Загальновідомо, що найбільше ці прадавні люди шанували Богиню-Матір, яка символізувала родючість і від якої залежало життя всього живого.

Християнські ж мотиви у мандрівці проступатимуть поряд з костелом святої Анни та храмом святих апостолів Петра і Павла у містечку Тальне, де також зберігся палац графської родини Шувалових – унікальний зразок данської архітектури на території України.

Ще одна точка маршруту – Тарасівка, де знаходиться музей та встановлено пам’ятний знак на честь славетного українського диригента і композитора Олександра Кошиця, який провів тут свої дитячі та юнацькі роки. Цікаво, що його дружиною стала Тетяна Георгієвська з Вінницьких Хуторів, солістка легендарного туру, який прославив на весь світ «Щедрик» М. Леонтовича.

І, нарешті, фінал подорожі – Національний заповідник «Батьківщина Тараса Шевченка», де знаходиться літературно-меморіальний музей Великого Кобзаря, а також садиба у Моринцях.

Отже, якщо готові їхати за враженнями і знаннями – реєструйтесь: https://forms.gle/1eaPk8X4hYDw4XETA