Home Новини «Калина пам’яті»: Вінницький технічний ліцей вшанував загиблих випускників за допомогою акції

«Калина пам’яті»: Вінницький технічний ліцей вшанував загиблих випускників за допомогою акції

0
«Калина пам’яті»: Вінницький технічний ліцей вшанував загиблих випускників за допомогою акції
Калина пам'яті

Вінницький технічний ліцей приєднався до всеукраїнської акції «Калина пам’яті», висадивши чотири саджанці калини на подвір’ї закладу. Ця ініціатива спрямована для вшанування пам’яті загиблих випускників, які віддали свої життя в боротьбі за перемогу України у російсько-українській війні.

Про це повідомила Вінницька міська рада.

Дану подію організовано з нагоди Дня Захисників та Захисниць України.

Соціальний педагог ліцею Вадим Щорс наголосив, що такі заходи необхідно проводити, оскільки і діти, і батьки, і педагоги щоденно йдучи до ліцею, мають бачити цю алею і пам’ятати, що війна триває.

Директорка Ольга Козяр додала, що кущі калини символізують чотирьох випускників, які віддали свої життя за Україну: Сергія Вишневського, Миколу Рачка, Костянтина Панкова та Богдана Вавілова.

Біля кожного куща буде встановлено табличку з даними про Героїв.

«Ми повинні пам’ятати і вшановувати пам’ять тих, хто жертвує своїм здоров’ям та життям, захищаючи нас. Такі заходи повинні відбуватись на базі закладів освіти, оскільки вони спрямовані на виховання патріотичного та свідомого покоління. Ми маємо пам’ятати подвиг Воїнів, які поклали своє життя на вівтар нашої Батьківщини», – каже директорка департаменту освіти Оксана Яценко.