Home Новини У Вінниці школярі беруть участь в патріотичному марафоні

У Вінниці школярі беруть участь в патріотичному марафоні

0
У Вінниці школярі беруть участь в патріотичному марафоні

У Вінниці розпочався патріотичний марафон у школах, який відзначає День Захисників та Захисниць. Ця ініціатива триватиме з 28 вересня 2023 року до 6 жовтня 2023 року і була оголошена департаментом освіти Вінницької міської ради.

У рамках цього марафону учні беруть активну участь у різноманітних арт-проєктах, флешмобах, квестах, та конкурсах історично-патріотичного спрямування.

Головною метою цієї акції є підтримка українських військових та вітання їх з нагоди Дня Захисників та Захисниць України, а також підвищення рівня патріотизму серед учнівської громади.

Марафон сприяє розвитку творчих здібностей та навичок учнів, а також залучає їх до активної громадської діяльності. Організатором цього патріотичного марафону є департамент освіти Вінницької міської ради.

У цьому році в рамках патріотичного марафону проводяться різні заходи:
  • Історична онлайн-вікторина “Цікава Україна” для учнів 9 класів. Метою цієї вікторини є перевірка знань учнів з історії та культури України та формування в них поваги до національних цінностей.
  • Марафон патріотичних пісень під назвою “Голоси Єдності”, який охоплює всі класи від 1 до 11. Учні спільно слухають патріотичні пісні під час перерв між уроками, що сприяє формуванню національної свідомості.
  • Патріотичний арт-проєкт “Мистецтво Нації” для учнів 5-8 класів. Учасники цього проєкту створюють колективні мистецькі роботи, що відображають патріотичний дух та національні цінності українського народу.
  • Патріотичний квест “Вартові України” для команд учнів 10 класів. Квест включає практичні завдання, пов’язані з мінною безпекою, самозахистом, бойовим мистецтвом та іншими аспектами військової освіти, проводять його представниками Вінницького полку Бойового братерства України.