Home Новини Біля дев’яти шкіл у Вінниці встановлять «берлінські подушки»

Біля дев’яти шкіл у Вінниці встановлять «берлінські подушки»

0
Біля дев’яти шкіл у Вінниці встановлять «берлінські подушки»
берлінські подушки

У Вінниці вживають заходи для безпеки на дорогах, особливо навколо закладів освіти. Недавно, депутати Вінницької міської ради прийняли рішення про встановлення 18 сучасних обмежувачів руху, відомих як “берлінські подушки”, поруч з дев’ятьма навчальними закладами у місті. Ця ініціатива є частиною проекту “Вінничани важливі”.

Представники департаменту транспорту та міської мобільності ВМР зазначають, що вже минулого місяця працівники комунального підприємства “СМЕД ОДР” провели тестовий монтаж таких обмежувачів на дорозі біля ліцею №19. У ряді міст України “берлінські подушки” вже успішно функціонують.

Вони відзначаються своєю зручністю в регулюванні швидкості легкових автомобілів, при цьому не заважаючи руху громадського транспорту або автомобілів екстреної служби. Крім того, вони не перешкоджають руху велосипедистів, які можуть легко об’їхати ці конструкції.

Монтаж нових обмежувачів планується розпочати у жовтні, і вони сприятимуть покращенню безпеки на дорогах Вінниці, особливо поблизу навчальних закладів.