Home Новини Вінницькі самбісти вразили успіхами на Всеукраїнському Турнірі

Вінницькі самбісти вразили успіхами на Всеукраїнському Турнірі

0
Вінницькі самбісти вразили успіхами на Всеукраїнському Турнірі
Всеукраїнський турнір із боротьби самбо

На Всеукраїнському турнірі із боротьби самбо на честь Героїв Сил Спеціальних Операцій ЗСУ, що проходив в Києві, вінницькі самбісти, які представляли Міську дитячо-юнацьку спортивну школу № 5, здобули три золотих, сім срібних та бронзових медалей.

Про це повідомляє Вінницька міськрада.

У змаганнях брали участь спортсмени з різних вікових категорій і областей України, які виступали у трьох видів самбо: спортивному, бойовому, і “Битві Мужніх” серед чоловіків. Загалом взяло участь 27 представників Вінницької спортивної школи, які здобули на цих змаганнях три перші місця, а також сім срібних і бронзових нагород.

Турнір відзначався високим рівнем конкуренції і був присвячений пам’яті військових, які приділяли велику увагу розвитку самбо в Збройних Силах та виконували спеціальні завдання на передовій. Тренер Міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5, Олег Бузовський, підкреслив важливість цих змагань як вияв підтримки військових, так і як спосіб відзначити мужність і відвагу бійців.

«Сьогодні багато військовослужбовців-самбістів перебувають на захисті нашої незалежності. Серед них є ті, хто виконує спеціальні завдання безпосередньо на лінії фронту. Ці змагання присвячені саме їм та тим захисникам, які віддали своє життя в боях з російськими окупантами», – підкреслив тренер з боротьби самбо міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 Олег Бузовський.

Крім того, команда Вінничанинів виборола друге загальнокомандне місце. Учасники турніру були розділені на категорії віком: підлітки (12–14 років), кадети (14–16 років), та юнаки і дівчата (16–18 років).

Які нагороди здобули вінничани

На перших місцях у різних категоріях стали Володимир Дніпровський, Каріна Малюта та Софія Бойко.

Срібними призерами стали Юлія Смолій, Аміна Малюта, Світлана Клімова, Анастасія Краєвська, Олег Кобенда, Віра Устюгова і Хікмет Мамєдов.

Бронзові нагороди вибороли Михайло Самохвал, Діана Пересенчук, Анна Бабушкіна, Анастасія Майдуда, Єва Войналович, Анна Барабаш і Маргарита Гнатюк.

Значення турніру для України 

Ці змагання мали велике значення не тільки для розвитку самбо в Україні, але і для вияву підтримки та вдячності військовим, які приділяють час і увагу цьому виду спорту.

«Хлопці та дівчата таким чином віддають належну шану і підтримку військовим, які нині на нулі. Також вони готові стати в майбутньому гідними спадкоємцями наших захисників і надалі за необхідності боронити нашу державу, – каже Олег Бузовський. – Хочу подякувати президенту Вінницької федерації боротьби самбо Турал Багірзаде та віце-президенту федерації Ярославу Калетюку за фінансову допомогу та змогу спортсменам безкоштовно виступити на даних змаганнях. Адже сьогодні вкрай важливо для юних спортсменів розвиватись, змагатись та прославляти рідне місто на спортивних аренах як нашої країни, так і за кордоном».