Home Новини У вінницькому ліцеї прокоментували побиття учня дорослим чоловіком

У вінницькому ліцеї прокоментували побиття учня дорослим чоловіком

0
У вінницькому ліцеї прокоментували побиття учня дорослим чоловіком
побив 11-річного хлопця

У вінницькій школі виникла сутичка між учнями. В результаті конфлікту батько одного з дітей прийшов на школу і побив 11-річного хлопця. Поліція розпочала розслідування цього інциденту.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, за цим фактом розпочато досудове розслідування.

Слідчо-оперативна група та ювенальні поліцейські з’ясували, що між двома учнями виник конфлікт, і один із них повідомив це своєму батькові. Чоловік прийшов до  навчального закладу та, розбираючись у ситуації, наніс опоненту свого сина удар.

Важливо відзначити, що сама мати постраждалого учня опублікувавши пост у себе на  сторінці.

«Сьогодні в ліцеї номер 7, де навчається мій син, прийшов батько однокласника та вдарив його в обличчя. Після цього чоловік вивів мого сина на вулицю і погрожував йому побиттям», – написала мати хлопчика Анастасія Гонковська.

Вона додала, що під час обговорення ситуації з директором, поліцією та педагогічним колективом, чоловік вказав, що обіймав хлопчика, і що ще потрібно довести той факт, що він його вдарив. Зараз правоохоронці здійснюють опитування свідків та очевидців конфлікту.

Журналістка «Новини Вінниці» звернулася до директорки школи прокоментувати дану ситуацію.

Ганна Романова, директорка Вінницького ліцею №7, розповіла, що чоловік ігнорував прохання охоронця не заходити до навчального закладу, оскільки вхід заборонено. Поки охоронець відволікся, щоб зробити зауваження іншій людині, той проник всередину і пішов на третій поверх. Далі він підійшов до учня та наніс удар.

За словами директорки, між учнями не виникло конфлікту, а це була звичайна поведінка підлітків. Ймовірно, один із хлопців хотів продемонструвати себе перед своїми однолітками і запросив батька. Однак той не намагався розібратися у ситуації, не звернувся до класного керівника та не сконтактував із директором. За словами Ганни Романової, вона була на тому ж поверсі. Батько, в кінці кінців, навіть не спробував спілкуватися з дітьми, а лише залетів  на емоціях і вдарив хлопчика.