У цьому році, 1 жовтня, українці вперше відзначатимуть День захисників та захисниць у новому календарі, оскільки свято перенесли через реформу церковного календаря.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що о 9:00 у центральних площах та вулицях міст відбудеться урочиста хвилина мовчання.
Варто відзначити, що перехід на новоюліанський календар стався з 1 вересня 2023 року, тому всі церковні свята тепер відзначатимуться на 13 днів раніше.
У цей день важливо вшанувати тих, хто віддав своє життя за незалежність та суверенітет України, боронячи нашу країну. Наголосимо на словах президента: “Усіх, хто бореться заради держави. Усіх, хто надає сили Україні. Усіх, хто віддав своє життя заради України”.