Home Новини Потенціал маршруту Camino Podolico обговорили на форумі Ради Європи

Потенціал маршруту Camino Podolico обговорили на форумі Ради Європи

0
Потенціал маршруту Camino Podolico обговорили на форумі Ради Європи

На форумі Ради Європи, який розпочався 20 вересня у польському місті Лодзь, обговорюють можливості маршруту Camino Podolico.

Директор департаменту маркетингу міста та туризму ВМР Олександр Вешелені бере участь у 12-му щорічному дорадчому форумі культурних маршрутів Ради Європи.

Про це повідомили на сторінці департаменту маркетингу та туризму ВМР.

Цьогорічний форум приділено темі соціальних та творчих аспектів культурної спадщини в постіндустріальному контексті, зокрема ролі культурних маршрутів у розбудові мирного та демократичного суспільства.

На відкритті форуму багато учасників висловили підтримку Україні у її боротьбі за ідентичність у воєнний період. Рада Європи є першою та єдиною міжнародною організацією, яка виключила Росію, державу-агресора, зі свого складу.

Представник Ради Європи також повідомив про ініціативу створення Реєстру пошкоджень, спричинених агресією РФ проти України.

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Польщі Василь Зварич підкреслив, що культурні маршрути можуть сприяти розвитку економіки та туризму в українських регіонах під час відбудови після конфлікту.

Однією з ідей є створення культурного і паломницького маршруту Camino Podolico на основі паломницьких доріг до Сантьяго-де-Компостела, що охоплюватиме багатий на спадщину регіон Поділля.

Учасники форуму обмінюватимуться досвідом та ідеями щодо розвитку туризму в умовах глобальних викликів, таких як пандемія, війна і зміни клімату. Це може стати корисним ресурсом для розвитку туризму в Україні, навіть у важкі періоди для галузі.