У Вінниці 23 вересня о 14:00 відбудеться екскурсійний проєкт «Місто, наповнене змістом» від Офісу туризму Вінниці та гідеси Альони Сазонової. Збір біля Арки Центрального парку ім. Миколи Леонтовича.

Про це повідомляють Туристичні новини Вінниччини.

Вінниця — зі звичайного повітового містечка до найкомфортнішого міста в Україні.

Учасники екскурсії відкриють  для себе багато цікавого та невідомого про історію Вінниці, яка перетворилася зі звичайного повітового містечка на найкомфортніше місто України.

Гід Альона Сазонова розповість про систему міської влади минулих століть, поділиться  історіями про те, як маленька провінція заманювала туристів у минулому та які секрети приховували вінницькі готелі та площі.

Особлива увага буде приділена “книжковому трикутнику”, що колись був важливим центром культури та освіти у місті, а також розповідям, скільки коштував телефонний дзвінок у ті давні часи.

Екскурсія завершиться у затишному кафе-музеї “Панъ Заваркінъ та Синъ”, де всі бажаючі матимуть можливість поспілкуватися та поділитися враженнями в неформальній атмосфері.

Запрошуємо провести ваш час із захопленням, дізнаючись нову та цікаву, місцями секретну інформацію про #МістоІдей, а на завершення вечору почаювати у затишному кафе-музеї «Панъ Заваркінъ та Синъ»

Реєстрація за посиланням.

Попередня публікаціяОблаштування укриттів: учні та дошколярики повертаються до шкіл та садочків в Стадницькому окрузі
Наступна публікаціяСлава Герою: український воїн Петро Швидюк нагороджений Орденом «За мужність» посмертно

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я