У селах Малі Крушлинці, Гавришівка та Стадниця в Стадницькому старостинському окрузі розпочалося облаштування укриттів для дошкільних та загальноосвітніх закладів. Ці сховища нададуть можливість учням та дитячому садочку утримуватися в безпеці під час повітряної тривоги, щоб повернутися до навчального процесу у звичайному очному форматі.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

За словами старости Стадницького округу Юлії Давидюк, в Малих Крушлинцях встановлюється укриття, яке буде використовуватися для школи та садочку. Аналогічне загальне укриття створюється в Гавришівці. У Стадниці ведуться ремонтні роботи для адаптації підвального приміщення на території садочка.

Зазначені облаштування проводяться повністю за рахунок бюджету територіальної громади. Юлія Давидюк наголошує, що можливість повернутися до навчання в очному форматі надзвичайно важлива. Багато дітей, через пандемію та війну, були позбавлені цієї можливості. У згаданих закладах навчається понад 500 дітей, і створення укриттів в Малих Крушлинцях вже покриває потребу і школи, і садочка.

У Стадниці облаштовується сховище для вихованців дитячого садочка, що також повністю відповідає потребам. В Гавришівці облаштовується менше, але воно також повністю вирішує потреби садочка і школи.

Департамент капітального будівництва підкреслює, що проведені роботи включають демонтаж існуючого входу №2, розробку грунту, пониження рівня землі та улаштування щебеневого шару під підлоги та підсилення фундаментів.

Крім того, школи у Великих Крушлинцях та Стадниці підписали меморандуми та в разі тривоги використовують сусіднє укриття, завдяки чому учні цих закладів вже повернулися до парти.

Попередня публікаціяУ Вінниці оголошено переможців премії імені Михайла Коцюбинського
Наступна публікаціяЯк місто перетворилося з провінційного містечка в комфортне серце України

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я