Відкриття Муніципальної аптеки у Вінницьких Хуторах дозволяє мешканцям здобувати ліки в рамках програми “Доступні ліки”. Цей новий заклад функціонує на базі амбулаторії ЦПМСД №5. Староста округу Владислав Кривешко наголошує, що це крок у напрямку поліпшення охорони здоров’я та комфорту для місцевого населення.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Продовжуємо реалізовувати Стратегію 3.0, де нашим неодмінним пріоритетом є покращення охорони здоров’я всієї територіальної громади в цілому та мешканців старостинських округів зокрема, – зазначає очільник округу. – Тепер, мешканці нашого округу та клієнти закладу зможуть придбати або отримати необхідні ліки поруч з домівкою, що значно підвищує комфорт та якість наданих послуг“.

Мережа муніципальних аптек у Вінниці бере участь у соціальних програмах, надаючи пільги на медичні препарати для різних груп населення та бере участь у державній ініціативі “Доступні ліки”. Ця програма надає можливість пацієнтам з різними захворюваннями отримати препарати безкоштовно або зі значною знижкою. Для цього потрібно звернутися до сімейного лікаря та отримати відповідний рецепт.

Попередня публікаціяЗа деякими адресами у Вінниці не буде води та світла
Наступна публікаціяСекрети вибору шкіряної куртки, що варто знати кожній модниці

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я