Як усиновити дитину на Вінниччині, розповіла начальниця Служби у справах дітей Тетяна Дорош. Відео

Тетяна Дорош, начальниця Служби у справах дітей обласної військової адміністрації Вінницької області, під час брифінгу в медіацентрі ОВА розповіла про стан усиновлення та розвиток сімейних форм виховання в області з нагоди Дня усиновлення, який відзначається 17 вересня на підставі Указу Президента України від 28 липня 2023 року №455.

Відеозапис брифінгу оприлюднили в ОВА Вінниччини.

На цей день припадає вшанування сімей усиновителів, прийомних сімей, і батьків-вихователів, які взяли на виховання дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування.

Тетяна Дорош надала інформацію, згідно з якою в області на цей час перебуває на регіональному обліку 498 дітей, які можуть бути усиновлені.

З початку цього року було усиновлено 21 дитину-сироту. З них 16 дітей були усиновлені подружніми парами, одна родинна група прийняла на виховання 3 дітей, а 2 родинні групи усиновили по 2 дітей кожна.

Щодо іноземного усиновлення, наразі воно призупинене.

Також, Тетяна Дорош відповіла на питання щодо збільшення кількості охочих усиновити дитину, процедур і документів, необхідних для усиновлення, змін в законодавстві з питань усиновлення після початку російської агресії, і регулювання усиновлення дітей, які перебувають за кордоном або на окупованих територіях України.

.

Попередня публікаціяЦентр реабілітації психоневрологічної лікарні ім. Ющенка стане навчальною базою для фахівців з реабілітації
Наступна публікаціяУ Вінниці відзначили лауреатів літературної премії імені Михайла Коцюбинського

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я