Вінницька молодь відзначила День фізичної культури та спорту у найактивніший спосіб. Протягом 7-8 вересня відділ молодіжної політики ВМР та Вінницька молодіжна рада організували дводенні прогулянки на SUP-дошках для учасників громади.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

У заході взяли участь 50 молодих вінничан. Декотрі вперше випробували свої сили у водному спорті, а інші, вже вміло керуючи SUP-дошками, покоряли течію. Позитивні враження від події отримали всі учасники.

Начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак поділилася: “Катання на SUP-дошках – це не лише розвага, а й можливість налаштуватися на новий навчальний рік. Відчути енергію води та спільноти, яка об’єднала нас в цій подорожі”.

Представниця Вінницької молодіжної ради Софія Рощук додала: “Прогулянка на SUP-дошках надала можливість поринути в свої думки, розслабитися та насолодитися природою Південного Бугу, а також випробувати свої здібності у цьому спорті”.

Ця ініціатива допомагає популяризувати здоровий спосіб життя та активний відпочинок серед молоді, надаючи їм можливість не лише розважитися, а й навчитися новим навичкам.

Бажаємо, щоб подібні заходи продовжували радувати вінничан і надалі, сприяючи їхньому фізичному та емоційному благополуччю.

Попередня публікаціяУ Вінниці на “Пироговському пікніку” зібрано понад 12 тисяч гривень для підтримки Збройних Сил України
Наступна публікаціяВінницький притулок для тварин надає широкий спектр допомоги бездомним пухнастикам

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я