У Вінниці відбулась унікальна виставка картин з кубиків та встановлення рекорду України. Відео

До Дня міста у Вінниці на Європейській площі відбулась благодійна виставка – перформанс художника Володимира Лапшова. Також був встановлений рекорд України.

Експонувалось 20 разючих 4D-картин, 20 прапорів і 20 історій героїчного спротиву за 19 місяців повномасштабної війни Росії проти України.

Ця виставка вшановує Героїв, висловлює подяку країнам, які надавали найбільшу підтримку Україні під час війни, і віддає світлу пам’ять загиблим дітям, життя яких обірвали російські окупанти.

Також проводиться збір коштів для дитячих соціально-реабілітаційних центрів, де нині проживають діти, що переїхали з тимчасово окупованих територій.

Автор цих картин, вінницький митець і волонтер Володимир Лапшов, почав їх створення вже на початку війни з Росією. Кожна картина виготовлена в унікальній техніці, використовуючи понад півтори тисячі дерев’яних кубиків. Ці кубики символізують форму українських військових і є частиною єдиного цілого, що вказує на нашу спільну мету та біль.

Важливо, що у кожній картині є частинки з різних регіонів України, символізуючи єдність країни. Для створення цих картин автор отримав деревину з передової, від друзів-волонтерів і під час волонтерських поїздок у деокуповані та прикордонні міста. Тут є навіть дерев’яний табурет, на якому воїни сиділи у танках, і дерев’яні дошки, які використовувалися в окопах.

Кожна робота вимагала безлічі годин роботи та уваги до деталей. Усього було використано понад 30 тисяч дерев’яних кубиків у 20 картинах. Ця виставка є першою в Україні, де представлені картини із стереоскопічним ефектом, складеними з 30 000 дерев’яних кубиків.

Після відкриття виставки в Вінниці Володимир Лапшов планує вирушити у тур “На перехресті ПЕРЕМОГИ”, який охопить всю Україну, від Львова до Харкова та від Чернігова до Херсона.

Виставка Володимира Лапшова

Попередня публікаціяА що цікавого відбулося впродовж дня?
Наступна публікаціяПохмуро, але без дощу: погода у Вінниці на сьогодні, 11 вересня

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я