Виконком міської ради вніс зміни до існуючого Порядку, які передбачають впровадження механізму надання часткової компенсації витрат на придбання автономних джерел живлення не лише суб’єктам мікро-, а також малого та середнього підприємництва, які здійснюють свою діяльність на території Вінницької міської територіальної громади.

Зміни до порядку були внесені на вимогу представників бізнесу, які виявили бажання продовжувати свою діяльність в громаді. Компенсації за встановлені відновлювані джерела енергії (ВДЕ) будуть виділені коштом бюджету Вінницької міської територіальної громади. Про це повідомила заступниця директора департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради, Ірина Черната.

Вона пояснила: “Багато підприємців вже встановили автономні джерела живлення, ураховуючи можливість виникнення перебоїв у електропостачанні та для зменшення споживання енергоресурсів. Ця ініціатива дозволить їм продовжити свою роботу та зберегти робочі місця для місцевого населення. Максимальний розмір компенсації для малих та середніх підприємств не може перевищувати 1 мільйон гривень. Однією з умов отримання компенсації є сплата податків за попередній рік. Ми можемо спрямувати 30% від суми оплачених підприємцем податків до бюджету Вінницької міської територіальної громади, але не більше фактичних витрат на придбання автономних джерел живлення”.

Зазначений Порядок спонукає підприємців впроваджувати альтернативні джерела енергопостачання, включаючи генерацію електроенергії із сонця, вітру та води.

Попередня публікаціяРекорд України і 20 унікальних 4D-картин: вже завтра до Дня міста Вінниці особлива виставка-перформанс
Наступна публікаціяЩо цікавого відбулось сьогодні ?

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я