Мережа підліткових клубів VinSmart в Україні оголосила про розширення своєї програми безкоштовних гуртків для дітей на цьому навчальному році. Після успішного запуску в Писарівці минулого року, програма тепер охоплюватиме також Десну та Вінницькі Хутори, дозволяючи більшій кількості дітей отримати доступ до освітніх та творчих можливостей.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Директор КЗ “Центр підліткових клубів за місцем проживання” Дмитро Мира зазначив, що розширення VinSmart стає активним вектором розвитку для молодого покоління в старостинських округах. Програма, яка надає безкоштовні заняття, вже допомогла багатьом дітям отримати нові знання та навички.

Загалом, з відкриттям цих двох центрів на приєднаних територіях, ми маємо 14 Центрів по Вінницькій міській територіальній громаді. Відкриття нових напрямів діяльності на території старостинських округів є активним вкладом у розвиток молодого покоління, особливо в нинішні складні часи. Педагоги Центру стануть не лише вірними друзями для малюків, а й допоможуть їм відкрити новий світ знань”, – сказав Дмитро Мира.

У Десні гуртки VinSmart будуть розташовані в приміщенні місцевого дошкільного навчального закладу, де вже проведено ремонтні роботи. Староста Деснянського старостинського округу Галина Обливач підкреслила позитивний вплив цієї ініціативи на місцевих мешканців та їхні діти.

Для наших батьків та діток – це дуже хороше починання. Наразі триває прийом заявок. Як показали наші попередні дослідження – бажаючих навчатися дуже багато”, – додала Галина Обливач.

У Вінницьких Хуторах гуртки VinSmart будуть розташовані в КЗ “Вінницько-Хутірський ліцей”. Тут також виконано ремонтні роботи, щоб створити комфортне середовище для навчання.

Щоб дітям було комфортно навчатися в приміщеннях де розмістяться гуртки уже виконали внутрішні ремонтні роботи, – розповідає староста Вінницько-Хутірського округу Владислав Кривешко. – Мова йде про два приміщення, завдяки чому тут можна створити два повноцінних класи для дітей різних вікових категорій. Загалом, це буде вже другий Центр VinSmart на території нашого округу, адже уже два роки як гуртки від VinSmart діють у Писарівці”.
В обох Центрах діятимуть три гуртки: англійська мова, дошколярик та творча майстерня. Прийом заявок здійснюється в онлайн-режимі через заповнення Google-форми. Для мешканців Десни: дошколярик; англійська мова; творча майстерня. Для жителів Вінницьких Хуторів: дошколярик; англійська мова; творча майстерня.
Попередня публікаціяМайстрині з Вінниччини продемонстрували екологічне ткацтво на фестивалі в Німеччині
Наступна публікаціяДивовижні тварини Подільського зоопарку. Відео

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я