Дивовижні тварини Подільського зоопарку. Відео

Подільський зоопарк має гарне відтворення тварин. Цього року в ньому народилось багато малюків, розповів директор Євгеній Ткачик. Восени його мешканців готують до переселення у теплі вольєри. Два вольєри наразі добудовують.

Наразі в зоопарку живуть понад триста особин тварин та птахів. За словами директора, осінь уже не сезон, найбільше тварин народжують на весні. Але цієї осені має народитись малюк в лами.

Протягом літа зоопарк активно розвивався та готувався до зими. Протягом 2023 року в ньому встановили мініатюрну Ейфелеву вежу, рисі оселились у новому й просторому вольєрі де максимально відтворили природні умови. Також збудували фазанарій та висадили барбарис і троянди-плетюхи.

Цьогоріч планують завершити і два нових вольєри для ягуарів та тигрів.

«Завершується будівництво вольєра для ягуарів та тигрів. Плануємо до настання холодів перемістити їх у постійні вольєри. Також нам вдалося завершити будівництво вольєра для фазанів. Заселили туди чотири породи різних фазанів», – розповідає Євген Ткачик.

За його словами, плани на осінь повсякденні. Дрова та корми вже заготовили. На черзі підготовка тварин до переселення в зимові домівки.

«Скоро будем вже тварин привчати до менших вольєрів. Звужувати їм вольєри і готувати тих тварин та птахів, які потребують обігріву в зимовий період, до вольєрів де їм буде комфортно, завдяки паровому, електричному та пічному опаленню», – каже директор Подільського зоопарку.

Також, в Подільському зоопарку живуть тварини, які стали вимушеними переселенцями через війну.

«В нашому зоопарку утримуються ягуар, тигр уссурійський, лемури, вінценосні журавлі та чорні білочки. Це яких ми вже прихистили в себе на території», – каже пан Євген.

Загалом, Подільський зоопарк у Вінниці містить в собі не тільки дивовижних і дуже красивих тварин та птахів, а й безліч історій та мальовничих куточків. Втім найкращий спосіб переконатись відвідати його і побачити все на власні очі.

Придбати квитки можна на сайті Подільського зоопарку за посиланням.

Вартість задоволення невисока:
  • 50 гривень – діти, учні, студенти
  • 130 гривень – дорослі
  • Дітям до трьох років безкоштовно.

Час відвідування обмежений лише графіком роботи зоопарку з 9 до 19.

На території є усі зручності, дитячі майданчики, велопарковка та велика автопарковка перед зоопарком. Якщо ви чи діти зголоднієте, то працює ятка та невеличка кав’ярня з напоями, морозивом та наїдками.

Подільський зоопарк
Подільський зоопарк

 

Попередня публікаціяVinSmart розширює програму безкоштовних гуртків для дітей у Десні та Вінницьких Хуторах
Наступна публікація«Вінниця: історії кохання»: цікава екскурсія для усіх бажаючих

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я