Годинник на фасаді Вінницької міськради не працює вже майже пів року. Причиною стало вичерпання ресурсу даного годинника, що призвело до його зупинення, наразі його демонтували. Проте, незабаром на адміністративній будівлі буде встановлено новий годинник.

Про це повідомили Новини Вінниці.

Цю інформацію розповіли в Вінницькій міській раді. Новий годинник буде встановлений завдяки ініціативі Фонду Східна Європа в рамках програми EGAP, який також фінансує цю закупівлю.

Сьогодні розпочали демонтаж старого годинника, який послужив містянам майже півстоліття і повністю вичерпав свій ресурс. Новий годинник буде сучасним, з LED-екраном.

Працівники підрядної організації вже зняли годинник з фасаду. Директор департаменту ІТ Вінницької міської ради Володимир Романенко пояснив, що годинник зупинився майже пів року тому, і його відновлення стало неможливим, оскільки відсутні відповідні запчастини та необхідна технічна база. За практично п’ятдесят років, протягом яких годинник служив, технології зазнали значних змін. В цій ситуації єдиним прийнятним варіантом була повна заміна годинника.

Планується, що протягом 2-3 днів підрядники розпочнуть монтаж нового годинника, і всі роботи планують завершити до 10 вересня.

Попередня публікаціяНа Вінниччині паліативні хворі зможуть безкоштовно отримати знеболювальні ліки
Наступна публікаціяУ 21 дитячому садочку Вінниці відкриють інклюзивні групи

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я