Про це, посилаючись на власні джерела повідомило сьогодні видання “Політична Арена Вінниччини”.

Як йдеться в публікації видання, днями у Вінниці правоохоронці зупинили в комендантську годину автівку, якою керував депутат Вінницької облради у стані алкогольного, чи наркотичного сп’яніння.

Журналісти “Політарени Вінниччини” стверджують, що скандал намагаються “зам’яти”, не називаючи в ЗМІ прізвища депутата-порушника.

Згодом вже на телеграм-каналі видання зʼявилась інформація, що можливим порушником комендантської години, який перебував за кермом у стані сп’яніння, може бути дружина заступника голови Вінницької обласної ради, депутатка від партії “Українська стратегія Гройсмана” Ірина Івасюк.

Що відомо про депутатку.

Зараз Ірина Івасюк керує закладом культури “Вінницька міська централізована бібліотечна система” в облраді є секретарем постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури.

у Вінниці правоохоронці зупинили в комендантську годину автівку, якою керував депутат Вінницької облради у стані алкогольного, чи наркотичного сп’яніння.
Ірина Івасюк з головою обласного осередку партії “Українська стратегія Гройсмана”, мером Вінниці Сергієм Моргуновим

Ірина Івасюк депутатка облради, обиралась від партії “Українська стратегія Гройсмана” та входить в керівні органи партії.

Нагадаємо, лідером партії “Українська стратегія Гройсмана” є колишній мер Вінниці Володимир Гройсман, головою обласного осередку партії є мер Вінниці Сергій Моргунов.

Дружину заступника голови Вінницької обласної ради від "Української стратегії Гройсмана" депутатку Ірину Івасюк зупинили під час комендантської години у стані алкогольного, чи наркотичного сп'яніння
Ірина Івасюк разом з головою Вінницької облради Вʼячеславом Соколовим, фракція “Українська стратегія Гройсмана”

Пані Ірина – дружина Ігоря Івасюка, депутата облради від цієї партії, чинного заступника голови Вінницької обласної ради, який в різні часи очолював обласний департамент освіти Вінниччини та обіймав посаду заступника голови Вінницької облдержадміністрації.

Дружину заступника голови Вінницької обласної ради від "Української стратегії Гройсмана" депутатку Ірину Івасюк зупинили під час комендантської години у стані алкогольного, чи наркотичного сп'яніння
Заступник голови Вінницької обласної Ради Ігор Івасюк, фракція “Українська стратегія Гройсмана”

Як і наші колеги, готові надати можливість депутатці та керівництву партії викласти свою версію подій на шпальтах нашого видання.

Також просимо правоохоронні органи вважати публікацію нашого видання публічним інформаційним запитом на інформацію щодо зазначеного інциденту та об’єктивного висвітлення подробиць і обставин події.

Нагадаємо, це не перший випадок коли депутати облради потрапляють в скандальні ситуації з алкоголем та наркотичними речовинами.

Рівно рік тому, в автівці обласного депутата від партії Гройсмана правоохоронці знайшли наркотичні речовини.

Більше читати

Попередня публікаціяНа Вінниччині ЦНАПи отримають 15 генераторів потужністю 24 кВт
Наступна публікаціяУ вересні вінничани можуть відчути вплив сильних магнітних бур

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я