Деякі страви і напої дуже сильно шкодять нашому здоров’ю Дієтологи закликали не вживати на ніч певних продуктів, щоб не порушити важливу для відновлення організму гігієну сну.

Зокрема, за їхніми словами, в дуже пізній час доби краще утримуватися від вживання фастфуду, м’яса або сосисок з яким-небудь гострим соусом.

Важка їжа і пекуча добавка зведуть організм з розуму, і він замість відпочинку всю ніч буде переробляти їжу, що закінчиться втомою вранці“, – застерегли експерти.

Медики вважають келих вина для розслаблення теж не найкращою ідеєю. Згідно з їхнім висновком, алкоголь змушує організм посилено очищатися всю ніч, наслідки даного процесу – ті ж, як і при перетравленні фастфуду.

Але пити воду на ніч, за словами експертів, теж не потрібно. Пити активно воду правильно тільки протягом дня, до настання вечора, вважають вони. Також експерти порадили уважно стежити в вечірній час, попереднє сну, за їжею або напоями, що містять кофеїн, – наприклад, за такими як десерти з додаванням кави, спортивні добавки. В цілому експерти не проти перекусів перед сном: голодний стан шкодить сну набагато сильніше.

 

 

 

 

 

Попередня публікаціяВінницькі учителі отримуватимуть зарплату по-новому: міністр освіти Лісовий розробить нову модель оплати праці 
Наступна публікаціяУ Вінниці нагородили військових авіаторів та медиків

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я