Вирощені з любовʼю: яблука з написами «ЗСУ» та F-16 на фермі у Вінницькій області

Мартинівське поле
Мартинівське поле

На фермерському господарстві “Мартинівське поле” на Вінничині вдалося виростити яблука з надписами “ЗСУ” та “F-16”. Цей неординарний аграрний експеримент став вдалою спробою поєднання сільськогосподарського вирощування з патріотичним підходом. Яблука з символічними надписами стали не лише оригінальним дотепом, але й виявились важливим елементом спільної реалізації патріотичних ідей у сільському господарстві.

Про це повідомляє Успіх. in.ua

Незвичайного результату було досягнуто, застосовуючи техніку наклеювання трафаретів на плоди на певному етапі їх росту. Процес вирощування таких яблук полягає у застосуванні спеціальних наліпок різних форм, які вручну наклеюються на плоди на етапі їх достигання. Цей креативний підхід дозволяє досягти бажаного малюнку чи надпису на яблуці під час його зростання.

Проект вирощування яблук з символічними зображеннями розпочався приблизно п’ять років тому, коли на плодах з’явилися смайлики. Згодом, з нагоди 30-річчя Незалежності, на яблуках з’явилися тризуби. Зараз господарі зосередилися на виготовленні актуальних написів та малюнків, які пов’язані з подіями війни та боротьби за свободу. Крім того, ці яблука використовуються для благодійних акцій, реалізації продукції та пригощення.

Попередня публікаціяБлагодійна допомога: «UNICEF» передав 3659 рюкзаків для школярів районів та Вінниці
Наступна публікаціяБлагодійна організація “Help Ukraine” допомагає Ладижину впоратися з тепловими викликами

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я