Вінниця поповнила трамвайний парк: ще 2 вагони  “Tram2000” прибуло до міста

Цюрихські трамваї
Цюрихські трамваї

У Вінниці, зокрема у міській дитячо-юнацькій спортивній школі № 6, пройшов другий етап проєкту “Цюрихські трамваї”. Протягом 8 до 15 серпня в місто були доставлені ще 2 трамвайних вагони “Tram2000”. Таким чином, загальна кількість таких вагонів, отриманих від Швейцарської Конфедерації, становить 22 одиниці. Деякі з них вже використовуються для пасажирських перевезень по місту.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Фахівці Вінницької транспортної компанії незабаром розпочнуть технічну адаптацію цих трамвайних вагонів згідно з українським законодавством. Окрім цього, вагони мають пройти ряд юридичних процедур, таких як реєстрація в інспекції електротранспорту.

Міський департамент транспорту та міської мобільності наголошує, що окрім технічних аспектів, трамваї також повинні бути обладнані сигнальними системами, дзеркалами заднього виду, системами оплати проїзду та іншими елементами, необхідними для безпечної та ефективної роботи на міських маршрутах.

На сьогоднішній день, в місті уже експлуатується 12 вагонів “Tram2000”. Важливо відзначити, що співпраця Вінниці з Швейцарською Конфедерацією розпочалася ще у 2006 році. Цей другий етап проєкту передбачає отримання 35 трамвайних вагонів “Tram2000”, що сприятиме подальшому розвитку міської транспортної системи.

Попередня публікаціяВінницька дитячо- юнацька спортивна школа № 6 прийняла маленьких шахматистів України
Наступна публікаціяУ Вінницю з Хмельницького доставили рушник єднання. Відео