Від класики до трендів: різноманітність стилів джинсів

цілий спектр образів
цілий спектр образів

Джинси вже давно вибороли своє місце серед найулюбленіших предметів жіночого гардеробу. Їх незаперечні переваги, такі як зручність та практичність, роблять їх незамінними у повсякденному житті. З допомогою джинс можна створити цілий спектр образів – від делікатно-жіночних до виразно-брутальних. Вони не тільки відповідають різним стилістичним уподобанням, але й витримують випробування часу завдяки високій міцності та практичності.

Які моделі джинсів залишаються актуальними у 2023 році, розповів стиліст Андре Тан у своєму Інстаграмі.

Джинси з низькою посадкою

Це модель з низьким поясом, яка висіє на стегнах. Вони стали популярними в 2000-х роках, і зараз повертаються у тренд. Завдяки низькій посадці, ці джинси можуть підкреслити фігуру, але важливо правильно комбінувати їх з іншими речами, щоб створити стильний образ.


Прямі джинси

Це класична модель, де штани рівні від стегон до низу. Вони є універсальним варіантом, який пасує більшості фігур і стилів. Прямі джинси можна поєднувати з різними верхами, створюючи різноманітні образи.

Джинси “мішкуватого” крою

Ця модель характеризується вільним силуетом, вони не прилягають до ніг, створюючи вільний об’єм. Цей стиль вже давно популярний і включає в себе різні варіанти, такі як карго-джинси, палаццо-джинси і moms-джинси.

Джинси у стилі “денім на денім”

Це поєднання джинсів верхнього і нижнього одягу. Вони можуть бути одного кольору або різні, створюючи цікавий контрастний образ. Такий стиль демонструє ваші екологічні прагнення і додає оригінальності до образу.

Кольорові джинси

Замість традиційних синіх і чорних відтінків, ці джинси мають різні кольори. Вони можуть додати яскравість і різноманітність до вашого гардеробу, дозволяючи створювати весняні та літні образи.

Кожен вид джинсів має свої особливості, і вибір залежить від ваших вподобань, стилю та відповідності власному комфорту.

Попередня публікаціяБезкоштовні зачіски для синів Захисників України з Вінниці: підтримка та новий образ
Наступна публікаціяРемонтні роботи: вінничан попереджають про планові відключення води та світла

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я