Безкоштовні зачіски для синів Захисників України з Вінниці: підтримка та новий образ

стрижки для маленьких героїв
стрижки для маленьких героїв

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб традиційно продовжує здійснювати ініціативи, спрямовані на підтримку дітей. Цього разу, протягом 14 та 15 серпня, сини та доньки Захисників та Захисниць України мали можливість змінити свій зовнішній вигляд завдяки безкоштовній стильній стрижці, наданій майстрам з Continental Barbershop. В рамках заходу були запропоновані різні зачіски, включаючи бокс, напівбокс, теніс, кроп-стрижку, польку, преппі тощо.

Про це повідомляє Вінницька міська рада. 

Антоніна Іващук, депутатка Вінницької міської ради та координаторка гуманітарного штабу, наголосила, що подібні акції для дітей не є новими. Цього разу ініціатива була спрямована на синів та доньок Захисників та Захисниць, щоб допомогти їм оновити образ перед початком навчального року.

Міжрегіональний гуманітарний штаб разом з Вінницькою міською радою планують продовжувати підтримувати дітей, які є нащадками наших Героїв та Героїнь, що захищають країну. Згідно з планами, після цього заходу дітей також запросять до Льодового клубу, де вони зможуть провести час весело та спільно з однолітками.

У рамках події, 36 хлопчиків мали можливість змінити свій образ, зокрема барбершоп відвідала й одна з вінничанок разом із своїм сином, підготовлюючи його до навчання.

Попередня публікаціяШалені емоції та змагання: відкритий пляжний турнір у Вінниці
Наступна публікаціяВід класики до трендів: різноманітність стилів джинсів

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я